حضور میکی رورک، لارنس فیشبرن و سام الیوت در سریال MacGruber

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵

میکی رورک، لارنس فیشبرن و سام الیوت، ۳ بازیگر مطرح و جدید سریال کمدی و اکشن MacGruber می‌باشند.

مک‌گروبر (MacGruber) یکی از طرح‌های برنامه کمدی پخش زنده شنبه شب (Saturday Night Live) بود که داستان یک مامور ویژه را بیان می‌کرد که هیچوقت کار خود را به درستی انجام نمی‌داد و باعث کشته شدن اطرافیان خود می‌شد!

در سال ۲۰۱۰، یک فیلم سینمایی براساس این شخصیت و با بازی همان بازیگران برنامه SNL ساخته شد و اکنون و پس از ۳ سال تلاش، قرار است یک سریال کوتاه نیز درباره وی ساخته شود.

در این سریال، ویل فورته (Will Forte) مجددا و به مانند نسخه سینمایی این فیلم، در نقش مک‌گروبر بازی خواهد کرد. کریستن ویگ (Kristen Wiig) و رایان فیلیپ (Ryan Phillippe) نیز نقش‌های خود در آن فیلم را، در این سریال نیز بازی خواهند کرد.

علاوه بر بازگشت این بازیگران، سه بازیگر مطرح و جدید نیز در نقش‌های اصلی این سریال بازی خواهند کرد. میکی رورک (Mickey Rourke)، سام الیوت (Sam Elliott‎) و لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne)، سه بازیگر جدید این مجموعه هستند.

داستان این سریال اما، ادامه نسخه سینمایی فیلم است. مک‌گروبر پس از ۱۰ سال حضور در زندان، به تازگی آزاد شده است و اکنون باید برای مقابله با یکی از دشمنان قدیمی خود، تیم سابق خود را مجددا دور هم جمع کند.

رورک در این سریال در نقش ضد قهرمان بازی خواهد. الیوت نیز در نقش پدر شخصیت مک‌گروبر به ایفای نقش خواهد پرداخت. این پدر و پسر رابطه خوبی با یکدیگر ندارند اما مک‌گروبر برای شکست دشمن خود، به کمک پدرش نیاز دارد.

فیشبرن نیز در نقش یک فرمانده سخت گیر ارتش بازی خواهد کرد که شوهر شخصیت ویکی (با بازی ویگ) است. ویکی پیش از این، دستیار و همسر مک‌گروبر بوده است.

شخصیت مک‌گروبر، برداشتی کمدی از شخصیتی با نام مک‌گایور (MacGyver) است که سریال آن از اواسط دهه هشتاد میلادی تا اوایل دهه نود میلادی پخش می‌شد. برخلاف شخصیت مک‌گروبر، شخصیت مک‌گایور انسان بسیار باهوشی بود که توانایی حل هر مشکلی را داشت.

لازم به ذکر است که گرچه زمان انتشار این سریال هم اکنون مشخص نشده است اما شبکه استریم پیکاک امیدوار است که بتواند این سریال را در سال کنونی میلادی، منتشر کند.

منبع: شبکه استریم پیکاک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.