ساخت اسپین آف مجموعه سریع و خشمگین با محوریت شخصیت سایفر

۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۳

وین دیزل، ستاره و تهیه‌کننده مجموعه سریع و خشمگین، اعلام کرد که اسپین‌آفی از این مجموعه با محوریت شخصیت سایفر با بازی شارلیز ترون، در حال تولید است.

وین دیزل (Vin Diesel)؛ بازیگر نقش اول و تهیه‌کننده مجموعه فوق‌العاده موفق سریع و خشمگین (Fast & Furious)، در گفتگوی کوتاه خود با مجله ورایتی اعلام کرد که چند نویسنده را برای کار بر روی اسپین‌آف این مجموعه استخدام کرده است.

طبق گفته دیزل، این اسپین‌آف با محوریت شخصیت سایفر (Cipher) با بازی شارلیز ترون (Charlize Theron) ساخته خواهد شد. دیزل توضیح بیشتری درباره این خبر خود نداده است.

دیزل پیش از این نیز گفته بود که به زودی یک اسپین‌آف از این مجموعه با محوریت شخصیت‌های زن این مجموعه خواهد ساخت و اکنون مشخص نیست که این فیلم همان اسپین‌آف است یا آن که این دو فیلم با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

شخصیت سایفر که یک هکر است، برای نخستین بار به عنوان شخصیت منفی در قسمت هشتم این مجموعه دیده شد و با حضور مجدد در قسمت نهم آن، تبدیل به تنها شخصیت منفی این مجموعه شد که در بیش از یک قسمت، در نقش منفی حضور پیدا کرده است.

دیزل جزئیات دیگری درباره این خبر و زمان ساخته شدن این فیلم نداده است اما می‌دانیم که در حال حاضر اولویت کمپانی یونیورسال با ساخته شدن دو قسمت پایانی این مجموعه است تا پرونده این مجموعه را به پایان ببرد.

یونیورسال، پس از تکمیل این مجموعه، نسبت به ساخت چند اسپین‌آف از این مجموعه و براساس شخصیت‌های مختلف آن، اقدام خواهد کرد.

اولین اسپین‌آف این مجموعه، فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw) بود که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و در گیشه به فروش موفق ۷۶۰ میلیون دلاری دست یافت تا ساخت نسخه دوم آن با حضور هر دو بازیگر اصلی آن، یعنی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham)، در دستور کار قرار گیرد.

منبع: Variety

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.