ساخت فصل دهم سریال American Horror Story به حالت تعلیق درآمد

21 July 2021 - 19:51
ساخت فصل دهم سریال American Horror Story به حالت تعلیق درآمد

مجموعه محبوب American Horror Story، آخرین اثری است که فیلم‌برداری آن بعد از مثبت شدن جواب تست یکی از اعضای سازنده، به حالت تعلیق درآمده است.

بنابر اعلام عوامل نزدیک به مجموعه تلویزیونی داستان ترسناک آمریکایی (American Horror Story)، جواب تست یکی از اعضای سازنده این سریال مثبت اعلام شده است.

از این رو، اعضایی این مجموعه که با شخص در ارتباط بوده‌اند، همگی در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برند و روند فیلم‌برداری این مجموعه برای چند روز، متوقف خواهد شد. مشخص نشده است که تست مثبت برای یکی از بازیگران و یا یکی از عوامل پشت صحنه بوده است.

فصل دهم این مجموعه در حال حاضر قرار است در تاریخ ۲۵ اوت (۱۹ مرداد) منتشر شود. در این فصل شاهد بازگشت اکثر بازیگران اصلی این مجموعه خواهیم بود و بازیگرانی چون فرانسیس کانروی (Frances Conroy‎)، مکالی کالکین (Macaulay Culkin) و سارا پلسون (Sarah Paulson)، همگی در این فصل نیز به هنرنمایی خواهند پرداخت.

گفته می‌شود که در این فصل، شاهد دو داستان کاملا متفاوت خواهیم بود. یکی در دریا که روند فیلم‌برداری آن بخش به پایان رسیده است و دیگری در خشکی که روند فیلم‌برداری این بخش در حال حاضر به تاخیر افتاده است.

در حال حاضر اسپین‌آف این مجموعه که داستان‌های ترسناک آمریکایی (American Horror Stories) نام دارد نیز در حال ساخت است که البته این تعلیق در روند ساخت، ارتباطی با آن مجموعه که بازیگرانی چون مت بامر (Matt Bomer) و پاریس جکسون (Paris Jackson) در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، ندارد.

منبع: deadline

 

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.