تریلر فصل پایانی سریال کمدی بروکلین نه-نه منتشر شد

31 July 2021 - 16:07
تریلر فصل پایانی سریال کمدی بروکلین نه-نه منتشر شد

شبکه NBC، تریلر رسمی و جدیدی را از فصل هشتم و پایانی سریال محبوب بروکلین نه-نه، منتشر کرد.

سریال بروکلین نه-نه (Brooklyn Nine-Nine)، یکی از موفق‌ترین سریال‌های کمدی چند سال اخیر تلویزیون بوده است که امسال فصل هشتم و پایانی آن پخش خواهد شد.

این سریال که پخش آن از سال ۲۰۱۳ آغاز شده بود، داستان یک اداره پلیس خیالی در شهر نیویورک را روایت می‌کند که کارآگاهان و پلیس‌های حاضر در آن تلاش می‌کنند به شیوه خود، امنیت را در سطح شهر برقرار کنند.

اندی سمبرگ (Andy Samberg) در نقش نخست و کارآگاه اصلی این سریال بازی کرده است و آندره بروگر (Andre Braugher) نیز رئیس این اداره پلیس است. ملیسا فومرو (Melissa Fumero)، جو لو ترولیو (Joe Lo Truglio)، تری کروس (Terry Crews) و استفانی بیاتریز (Stephanie Beatriz) نیز، دیگر بازیگران این سریال هستند.

پنج فصل نخست این سریال از طریق شبکه فاکس پخش شده بود و پس از فصل پنجم، ساخت آن توسط این شبکه متوقف شد. اما شبکه NBC به سرعت دست به کار شد تا حق ساخت ادامه آن را کسب کند و در ادامه فصل‌های ششم و هفتم نیز از طریق این شبکه منتشر شد.

پخش فصل هشتم این سریال که کوتاه‌ترین فصل آن نیز خواهد بود، به خاطر ویروس کرونا به تاخیر افتاده بود و پس از وقفه‌ای چند ماهه، قرار است از ۱۲ اوت (۲۱ مرداد) پخش آن آغاز شود.

شورانر این سریال اخیرا گفته بود که چهار قسمت نخست این سریال پس از اتفاقات مربوط به جرج فلوید (George Floyd) بازنویسی شده است و قرار است در این فصل به این موضوع نیز اشاراتی شود.

می‌توانید تریلر فصل هشتم و پایانی این سریال را از صفحه یوتیوب تماشا کنید.

منبع: شبکه NBC

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.