تریلر فیلم A Journal For Jordan به کارگردانی دنزل واشنگتن

12 August 2021 - 11:18
فیلم A Journal For Jordan

اولین تریلر رسمی برای فیلم A Journal For Jordan به کارگردانی دنزل واشنگتن منتشر شده است.

فیلم دفترچه خاطراتی برای جردن (A Journal For Jordan)، فیلمی درام عاشقانه با بازی مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) و شانته آدامز (Chanté Adams) است. این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است.

داستان فیلم، گروهبان چارلز مونرو کینگ با بازی مایکل بی جردن را دنبال می‌کند که به عراق اعزام می‌شود. او در همین حین، شروع به نوشتن دفترچه خاطراتی پر از عشق و پند برای پسر نوزادش می‌کند. اما وحشت‌های جنگ آنها را متحمل خسارت می‌کند.

در خانه، ویراستار ارشد روزنامه نیویورک تایمز دانا کندی با بازی شانته آدامز، داستان رابطه غیرمنتظره و متحول‌کننده‌اش با مونرو کینگ و صمیمت و از خودگذشتگی او نسبت به او و پسرشان را بازبینی می‌کند.

یکی دیگر از بازیگران این فیلم درام عاشقانه، جلون کریستین (Jalon Christian) است. فیلمنامه فیلم دفترچه خاطراتی برای جردن توسط ویرجیل ویلیامز (Virgil Williams) نوشته شده است. او سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم کرانه گلی (Mudbound) را در کارنامه دارد.

این فیلمنامه اقتباسی از کتابی به همین نام نوشته خود دانا کندی (Dana Canedy) است. دنزل واشنگتن سکان کارگردانی این اثر را در دست دارد. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ بر روی پرده سینماها اکران شود. تریلر فیلم درام و عاشقانه دفترچه خاطراتی برای جردن را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع: کمپانی سونی پیکچرز

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.