دیزنی فیلم گشت و گذار در جنگل 2 را می‌سازد

30 August 2021 - 22:53
فیلم Jungle Cruise

کمپانی دیزنی اعلام کرده که فیلم گشت و گذار در جنگل 2 را با حضور بازیگران فیلم اول خواهد ساخت.

فیلم گشت و گذار در جنگل (Jungle Cruise) موفق شده تا در هفته گذشته، در داخل کشور آمریکا، به فروش بیش از صد میلیون دلار دست پیدا کند و همین سبب شده تا کمپانی دیزنی تصمیم به ساخت دنباله این فیلم بگیرد.

ستارگان فیلم گشت و گذار در جنگل، دوئین جانسون (Dwayne Johnson) و امیلی بلانت (Emily Blunt) قرار است برای ایفای نقش‌های فرانک و دکتر لیلی هاگتون در این دنباله حضور داشته باشند. همانند فیلم اول، مایکل گرین (Michael Green) قرار است فیلم‌نامه این فیلم را قلم بزند.

جوم کولت سرا (Jaume Collet-Serra)، کارگردان فیلم گشت و گذار در جنگل، نیز قرار است کارگردانی فیلم دوم را در دست داشته باشد. تهیه‌کنندگان فیلم نیز همان تهیه‌کنندگان فیلم اول خواهند بود.

فیلم گشت و گذار در جنگل در تاریخ 30 جولای 2021 بر روی پرده سینماها اکران شد. علاوه بر این، این فیلم به طور همزمان بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه شد. بر طبق گفته‌های کمپانی دیزنی، این فیلم اکشن و ماجراجویی موفق شده تا در سه روز اول اکران خود به فروش 35 میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند.

این فیلم همچنین فروش 30 میلیون دلاری در سرویس آنلاین دیزنی پلاس را تجربه کرده است. در حال حاضر، این فیلم در فروش جهانی و کلی خود به مبلغی بیش از 187 میلیون دلار دست یافته است. علاوه بر جانسون و بلانت، دیگر بازیگران فیلم گشت و گذار در جنگل شامل جک ویتهال (Jack Whitehall)، ادگار رامیرز (Edgar Ramírez)، جسی پلمونز (Jesse Plemons) و پاول جیامتی (Paul Giamatti) است که هنوز از حضور آنها در فیلم دوم خبری در دست نیست. توسعه این فیلم هنوز در مراحل اولیه قرار دارد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.