مایکل داگلاس: دوست دارم در دیگر فیلم‌های مارول نیز حضور داشته‌باشم

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

دنیای سینماتیک مارول به قدری گسترده شده‌است که صرفا بخشی از آن بودن، به معنای این نیست که شما می‌توانید با تمام شخصیت‌های آن برخورد کنید. مایکل داگلاس (Michael Douglas) امیدوار است که بتواند در بعضی از فیلم‌های این دنیا وارد شود و با بازیگران دیگر آن همکاری داشته‌باشد. این بازیگر که نقش هنک پیم را در فیلم Ant-Man «مرد مورچه‌ای» داشت، علاقه دارد با بازیگر نقش هاوکی، جرمی رنر (Jeremy Renner) در آینده همبازی شود. با سینماگیمفا همراه باشید.

یکی از لذت‌های حضور در خانواده بزرگ مارول این است که آنها راهی را پیدا می‌کنند که از کاراکتر شما در فیلم‌های دیگر نیز استفاده کنند، پس امیدوارم در آینده این شانس را داشته باشم تا با جرمی در یکی از آن فیلم‌ها هم بازی شوم. خانواده مارول بسیار شگفت‌انگیز است. آنها تا به حال ۱۸ فیلم ساخته‌اند و همه آنها موفق بوده‌اند، که به نظر من عملکردی خارق‌العاده است. فکر نکنم هیچ استودیویی بتواند به این درجه از موفقیت دست پیدا کند.

در تورنومنت گلف شخصیت‌های مشهور در چین، این دو بازیگر یکدیگر را ملاقات کردند. جرمی رنر نیز گفت که علاقه بسیاری برای همکاری با داگلاس دارد، اگرچه تا به این لحظه هیچ نشانه‌ای مبنی بر به وقوع پیوستن چنین اتفاقی در فیلم پیش روی Avengers: Infinity War «انتقام جویان: جنگ ابدی» مشاهده نمی‌شود، که می‌تواند به این معنی باشد که یا واقعا چنین اتفاقی نخواهد افتاد یا اینکه آنها صرفا از این موضوع اطلاع ندارند و یا اینکه آنها در مخفی کاری عملکردی عالی دارند.

تا به این لحظه، تنها کراس اوری که فیلم Ant-Man با دیگر فیلم‌های مارول داشته‌است، حضور پل راد (Paul Rudd) در فیلم «جنگ داخلی» بوده‌است. حتی در خود فیلم Ant-Man نیز تنها صحنه کراس اور موجود، هیچ کدام از بازیگران اصلی آن را شامل نشد.

البته، در مقطعی این احتمال وجود داشت که این دو بازیگر با یکدیگر کراس اور داشته‌باشند. نویسندگان Captain America: Civil War به این موضوع اشاره داشتند که در نسخه‌های اولیه نوشته شده برای فیلم، شخصیت هنک پیم برای حضور در سکانس مشهور فرودگاه در نظر گرفته‌ شده‌بود. این نسخه اولیه زمانی نگارش شده‌بود که هیچ کس فیلم Ant-Man را ندیده‌بود و این موضوع بر همه پوشیده بود که نقش هنک پیم در آن فیلم چقدر بزرگ خواهد بود. در نهایت به منظور باز کردن راه برای دیگر شخصیت‌ها، کاراکتر او از این صحنه کنار گذاشته‌شد.

البته در آینده شانس خوبی وجود دارد که کاراکترهای بیشتری از این دنیای همواره در حال گسترش، با یکدیگر ملاقات داشته‌باشند. حتی اگر هنک پیم را در فیلم Avengers: Infinity War نبینیم، این موضوع که داستان Ant-Man and the Wasp «مرد مورچه‌ای و زنبور زرد» در فاصله زمانی بین دو فیلم انتقام جویان جریان خواهد داشت، می‌تواند فرصتی برای بیان وجود ارتباط بین آنها باشد که در نهایت این نیاز را به وجود می‌آورد که شخصیت‌های فیلم به نوعی در جریانات آنها نقش داشته‌باشند. شاید صحنه مشترک هنک پیم و هاوکی نیز جزئی از آن باشد.

منبع: CinemaBlend

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette