نسخه‌ی دیجیتالی Onward نیز به زودی منتشر خواهد شد

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأثیری که بر روی سینماها گذاشته است، انیمیشن Onward از کمپانی‌های Disney/Pixar به‌زودی به‌صورت آنلاین در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

از روز ۳ آوریل (۱۵ فروردین) استودیوی دیزنی به‌صورت دیجیتالی این انیمیشن را بر روی شبکه‌ی دیزنی پلاس قرار خواهد داد. این فیلم تا قبل از شیوع گسترده‌ی کوید-۱۹ و تأثیرش بر روی سینماها فروش خانگی ۶۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۰۳ میلیون دلار را تجربه کرده بود. با مشخص نبودن تاریخ بازگشایی مجدد سینماها و تعداد زیاد مردمی که در قرنطینه به سر می‌برند، فیلم‌های بیشتر طی روزهای آینده به‌صورت آنلاین در دسترس قرار خواهند گرفت.

پیش‌تر طی این هفته، کمپانی Universal آثار The Hunt و The Invisible Man از شرکت Blumhouse و Emma از Focus Features را به‌صورت آنلاین منتشر کرد. کمپانی برادران وارنر نیز تصمیم مشابهی را دیروز برای فیلم The Way Back با نقش‌آفرینی بن افلک (Ben Affleck) اختیار کرد.

کارگردانان Onward، دن اسکنلون (Dan Scanlon) و کوری ری (Kori Rae) گفته‌اند که امیدوارند این اثر مجدداً بر روی پرده‌های سینما قرار گیرد.

این دو شرح دادند:

بااینکه امید داریم تا مجدداً مخاطبان از تماشای فیلممان بر روی پرده‌ی نقره‌ای لذت ببرند، از انتشار این فیلم ماجراجویانه‌ی سرگرم‌کننده بر روی پلتفرم‌های دیجیتال برای تماشاگرانی که می‌توانند راحت آن را در خانه‌هایشان ببیند و لذت ببرند نیز خوشحال هستیم.

منبع: Deadline

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 3٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید