آمادگی بدنی تام هالند برای بازی در آنچارتد

14 July 2020 - 11:30

تام هالند (Tom Holland) آمادگی بدنی‌اش برای فیلم Uncharted را که اثر تشویق‌های مارک والبرگ (Mark Wahlberg) است را با انتشار تصویری به رخ کشیده است. او که برای بازی در نقش ابر قهرمان Spider-Man: Homecoming ستاره شده، در اقتباس بسیار مورد انتظار آنچارتد، نقش نیتن دریک را بازی می‌کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فرنچایز براساس بازی ویدئویی محبوب آنچارتد است و جزئیات مربوط به آن مخفی نگه داشته شده اما هالند این فیلم داستان اصلی نسخه جوان نیتن است. آنچارتد بعد از وقفه‌های متعدد شروع به تولید کرده و هالند در حال آماده سازی خود برای بازی در نقش این شکارچی مشهور است. این بازیگر در گام اول این فرایند قرار دارد و ظاهرش را تغییر داده است.

هالند در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری منتشر کرده که در آن آمادگی بدنی‌اش را بخاطر تشویق‌های مارک والبرگ به رخ کشیده است.

در این فیلم، والبرگ نقش ویکتور سالی سالیوان، شخصیتی که راهنمای نیتن است را بازی می‌کند. گویا ابعاد خاصی از این دوستی در پشت صحنه شکل گرفته است.

برای برخی از طرفداران نیتن دریک، بازی تام هالند در این نقش، بزرگترین مشکل این اقتباس است. بحث‌ها و جنجال‌های علیه هالند با اینکه وی بازیگر توانمند و محبوبی است، حاکی از این هستند که این شخصیت نیاز به بازیگر بزرگتری دارد. با ساخت پیش درآمد آنچارتد، و حضور بازیگر جوانی در مرکز روایت، این فیلم در معرض خطر از دست دادن جذابیت و منحصر به فرد بودن نسخه بازی‌اش است.

چه هالند از این انتقادها آگاه باشد چه نباشد، در حال تلاش برای برقراری عدالت در دنیای آنچارتد است.

بازی نقش نیتن نشان از این دارد که هالند سعی بر توسعه فعالیت هنری‌اش دارد. او به زودی در فیلم مهیج روان‌شناسی The Devil All the Time محصول نتفلیکس دیده می‌شود و در درام جنایی Cherry نیز بازی کرده است. این ژانرها متفاوت از کار او در مجموعه اسپایدرمن و فیلم آنچارتد هستند. تعهد او به آماده‌سازی خود برای فیلم آنچارتد حاکی از هیجان این بازیگر برای ایفای نقشش است.

منبع: اسکرین رنت

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.