تولید فیلم Jurassic World: Dominion به خاطر کرونا برای دو هفته متوقف شد

۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

کمپانی یونیورسال، در راستای تولید، قدم‌های موقت و سنجیده‌ای بر می‌دارد. پیش از این، کارگردان کالین ترورو (Colin Trevorrow) به تازگی توییت کرده بود که ساخت فیلم Jurassic World: Dominion به خاطر چند مورد تست مثبت کرونا برای دو هفته متوقف می‌شود. حتی اگر تست آن‌ها الان منفی شود، باز هم این توقف تا موعد خود برقرار است. تاریخ اکران فیلم به تازگی از ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) به ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۰ خرداد ۱۴۰۱) تغییر کرده است. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

طبق گفته یکی از سخنگویان یونیورسال: اواخر شب گذشته، به ما اطلاع دادند که فرایند ساخت فیلم Jurassic World: Dominion با چند تست مثبت کرونا همراه شده. اگرچه متعاقبا تست صبح آن‌ها منفی شد، طبق پروتکل‌های سختگیرانه و اطمینان از این که ایمنی و سلامت اعضای فیلم‌برداری و خدمه ما در اولویت قرار دارد، بنابراین؛ کسانی که تست آن‌ها مثبت بود مانند کسانی که با آن‌ها در تماس بوده‌اند در حال حاضر در نوعی قرنطینه هستند. در نتیجه فیلم‌برداری موقتا متوقف شده و مطابق با دستورالعمل‌های ایمنی تعیین شده از سر گرفته می‌شود.

منبع: Deadline

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette