سونی فیلم Journal For Jordan را با کارگردانی دنزل واشنگتن می‌سازد

25 October 2020 - 12:30

سرانجام پس از جست‌وجویی طولانی، ستاره فیلم Roxanne, Roxanne شانتی آدامز (Chanté Adams) برای بازی در نقش مقابل مایکل بی.جردن (Michael B. Jordan) در فیلم Journal For Jordan سونی با کارگردانی دنزل واشنگتن (Denzel Washington) انتخاب شد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم بر اساس شرح حال کمدی نوشته شده پرفروش توسط دانا کندی (Dana Canedy) که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد خواهد بود. فیلم‌نامه این فیلم نیز توسط نامزد جایزه آکادمی ویرجیل ویلیامز (Dana Canedy) نوشته شده است.

تاد بلک (Todd Black) به همراه همکارهای خود با نام جیسون بلومنتال (Jason Blumenthal) و استیو تیش (Steve Tisch) از کمپانی Escape Artists این فیلم را با همکاری دنزل واشنگتن و توسط کمپانی Outlier Society banner مایکل بی.جردن تولید خواهند کرد. علاوه بر این‌ها آرون ال گیلبرت (Aaron L. Gilbert) از کمپانی BRON Studios نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان این فیلم خواهد بود. جیسون کلات (Jason Cloth) از کمپانی Creative Wealth Media تهیه‌کننده اجرایی این فیلم خواهد بود.

این فیلم داستان واقعی برنده جایزه پولیتزر روزنامه‌نگاری که ماجراهای عاشقی دانا کندی با گروهبان یکم چارلز مونرو کینگ (Charles Monroe King) را روایت می‌کند است. کینگ در حالی که عازم عراق شده بود دفتر وقایع روزانه‌ای پر از درس‌های تکان‌دهنده زندگی‌اش را برای پسر تازه به دنیا آمده‌شان با نام جوردن نگه داشته بود. زمانی که جوردن هفت ماه سن داشت پدر او در سال ۲۰۰۶ در عراق کشته شد ولی روح او در پیام‌های عاشقانه‌اش برای دانا و جوردن زنده ماند.

شانتی آدامز نقش دانا کندی را بازی می‌کند.

آدامز آخرین بار در فیلم جاستین سیمین (Justin Simien) با نام Bad Hair که اخیراً شبکه Hulu آن در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲ آبان ماه) منتشر کرده دیده شده است. او همچنین در فیلم Voyagers کارگردانی و نوشته شده توسط نیل برگر (Neil Burger) که کمپانی Lionsgate این فیلم را قرار است در بهار سال بعد پخش کند نقش‌آفرینی کرده است. او جدیداً در فیلم The Photograph با کارگردانی استلا مگی (Stella Meghie) در نقش مقابل عیسی رائه (Issa Rae) و لیکیت استنفیلد (Lakeith Stanfield) ایفای نقش کرده است. علاوه بر همه این‌ها او قرار است که در فیلم آینده A League of Their Own ابی جکوبسون (Abbi Jacobson‎) نقش‌آفرینی کند. او با بازی در فیلم Roxanne, Roxanne شهرت خود را به دست آورد.

منبع: ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.