جیمی الکساندر به فرنچایز Thor باز می‌گردد

12 December 2020 - 20:30
جیمی الکساندر

پس از غیبت جیمی الکساندر (Jaimie Alexander) در فیلم Thor: Ragnarok، او قرار است در دنباله Thor: Love And Thunder «ثور: عشق و تندر» در نقش لیدی سیف به ازگارد بازگردد. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

همچنین ممکن است این بازگشت تنها برای حضور در این فیلم نباشد و شاید الکساندر به عنوان بازیگر مهمان در قسمتی از سریال Loki از دیزنی‌پلاس نیز حضور داشته باشد.

هر دو پروژه مذکور بخشی از رونمایی نشست روز سرمایه‌گذاری دیزنی بودند که در آن مدیر استودیو مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) اعلام کرد: کریس همسورث (Chris Hemsworth) در نقش ثور و کریستین بیل (Christian Bale) در نقش گور سلاخ خدایان، در فیلم جدید Thor: Love And Thunderحضور دارند. تولید این فیلم ماه آینده با بازگشت تایکا وایتیتی (Taika Waititi) به عنوان کارگردان آغاز می‌شود.

در مورد Loki، این سریال ماه مه آینده با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در نقش شخصیت اصلی به نمایش درمی‌آید. اوون ویلسون (Owen Wilson) و گوگو امباتا-را (Gugu Mbatha-Raw) نیز در این سریال حضور دارند.

شخصیت الکساندر در دو قسمت اول مجموعه Thor نقش یک شخصیت جالب و پرطرفدار به نام لیدی سیف، یکی از همراهان ثور در ازگارد را بازی کرد و بازگشت او احتمالا هیجان طرفداران این مجموعه را بالاتر ببرد.

در زمینه تلویزیون، الکساندر اخیرا در سریال درام هیجان‌انگیز Blindspot که در پنج فصل از شبکه NBC پخش شد، نقش‌آفرینی کرده است.

مارول طبق معمول از اظهار‌نظر خودداری کرده است.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.