شایعاتی در مورد ارتباط گوردن لویت با استودیوی مارول شنیده می‌شود

29 December 2020 - 23:58
حضور گوردن لویت در آثار مارول

براساس گزارشات منتشر شده، جوزف گوردن لویت (Joseph Gordon-Levitt)، بازیگر و فیلم‌ساز، با استودیوی مارول در تماس بوده است. گوردن لویت در فیلم Inception به کارگردانی کریستوفر نولان بازی کرد و در فیلم Dark Knight Rises، نقش جان رابین بلیک، پلیس شهر گاتهام را بر عهده داشت. با سینما فارس همراه باشید.

این بازیگر ۳۹ ساله در فیلم Sin City: A Dame to Kill For، نقش جانی را ایفا کرده بود. این فیلم نیز یک اثر اقتباسی از کمیک‌بوک‌ها بود. بنا به گفته‌ی چارلز مورفی (Charles Murphy)، گوردن لویت اخیراً با فردی در استودیوی مارول به مدیریت کوین فیگ (Kevin Feige) در ارتباط بوده است. در اخبار ذکر نشده که هدف این ارتباطات برای حضور او به عنوان بازیگر بوده یا برنامه دیگری در ذهنشان داشته‌اند .در سال‌های اخیر شایعاتی در مورد گوردن لویت برای حضور در نقش‌هایی مانند استار لرد (Star-Lord) در فیلم Guardians of the Galaxy، اسکات لنگ (Scott Lang) در Ant-Man 2015 و استفان استرنج (Stephen Strange) در فیلم Doctor Strange، شنیده شده بود.

علی‌رغم شایعات طولانی مدت مبنی بر ادامه‌ی جهان سینمایی نولان پس از فیلم Dark Knight Rises، با ظهور گوردن لویت به‌عنوان بتمن جدید‌، اسپین‌آف بتمن با نقش‌آفرینی او هرگز در دی‌سی تحقق نیافت. اوایل سال جاری، گوردن لویت طی یک پرسش و پاسخ در وب‌سایت رددیت (Reddit) صحبت‌هایی در مورد جمع‌بندی و آینده‌ی سه‌گانه‌ی شوالیه‌ی تاریکی نولان داشت. مورفی حدس می‌زند که گوردن لویت می‌تواند در مورد ساخت نسخه‌ی جدید از سری Fantastic Four با مارول ملاقات کرده باشد که در اوایل ماه جاری به‌طور رسمی تایید شد. کارگردان سه گانه‌ی مرد عنکبوتی، جان واتس (Jon Watts)، سکان کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.

پروژه‌های آینده‌ی مارول در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد. سومین فیلم از سری Ant-Man، دنباله‌‌‌هایی برای آثار Captain Marvel و Guardians of the Galaxy را شامل می‌شود. عناوین بدون تاریخ اکرانی نیز شامل فیلم‌های داستانی Fantastic Four،Blade با حضور ماهرشالا علی (Mahershala Ali) و سریال‌‌های پرخرج Moon Knight، She-Hulk ،Ironheart و Armor Wars در برنامه‌های مارول وجود دارند.

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.