مراحل ساخت فیلم Borderlands آغاز شد

11 January 2021 - 00:44

اخباری در اواخر سال ۲۰۲۰ مبنی بر این‌که کوین هارت (Kevin Hart)، ​​برای بازی در فیلمی به نام Borderlands حضور دارد، منتشر شد. این فیلم اقتباسی از یک سری بازی ویدئویی با همین نام است. با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم قرار است اوایل امسال در بوداپست مجارستان فیلم‌برداری شود. آدام گودمن (Adam Goodman)، ، رئیس MidAtlantic Films که به شرکت‌های تولید کننده کمک می‌کند تا در اروپا کار کنند، در گفت‌وگویی با هالیوود ریپورتر این خبر را فاش کرد و گفت:

ما برای فیلم Borderlands، که توسط لاین‌گیت (Liongate) تولید می‌شود، فضایی را آماده کرده‌ایم. برنامه‌هایی را برای ساخت فیلم‌ها براساس پروتکل بهداشتی تا تابستان پیاده کرده‌ایم که امیدواریم آخرین آثاری باشد که طی پروتکل‌های COVID-19 انجام می‌دهیم.

نقش هارت در فیلم هنوز توسط استودیو تأیید نشده است اما قبلا گزارش شده بود که او دوست داشت در نقش رولند سرباز فراری اولین نسخه‌ی بازی، ایفای نقش کند.

نقش هارت در فیلم هنوز توسط استودیو تأیید نشده است اما قبلا گزارش شده بود که او دوست داشت در نقش رولند سرباز فراری اولین نسخه‌ی بازی، ایفای نقش کند. چیزی که ما به طور رسمی در مورد این فیلم می‌دانیم این است که کیت بلانشت، بازیگر برنده‌ی اسکار، قرار است در نقش لیلیث، یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Borderlands، بازی کند. الی راث نیز به عنوان کارگردان این فیلم حضور دارد. او در مورد حضور کیت بلانشت گفت:

من خیلی خوش شانس هستم که کیت بلانشت شگفت انگیز در Borderlands بازی می‌کند. ما قبلا هم با هم سابقه‌ی همکاری داشته‌ایم. او هر کاری را می‌تواند به خوبی انجام دهد. از درام گرفته تا کمدی و حالا هم اکشن. کیت باعث می‌شود که هر صحنه به درستی انجام بگیرد. کار با او واقعاً رویای یک کارگردان است که برای من به حقیقت می‌پیوندد. احساس خوشبختی می‌کنم که دوباره می‌توانم آن را در مقیاس بزرگتری انجام دهم.

همچنین این احتمال وجود دارد که طرفداران Borderlands خودشان فرصت حضور در این فیلم را داشته باشند. روت قبلاً ابراز علاقه کرده بود که کاس‌پلیرهای Borderlands در فیلم با روش‌های خلاقانه متناسب با جهان Borderlands، حضور خواهند داشت، اما هنوز روش دقیق آن مشخص نیست.

بازی‌های Borderlands شامل سه قسمت اصلی و همچنین چندین اسپین‌آف هستند. حضور کیت بلانشت برای هواداران این سری بسیار خبر غافلگیر کننده‌ای بوده است. باید منتظر اخبار تکمیلی در مورد سایر بازیگران این فیلم باشیم.

منبع: کامیک‌بوک

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.