تصویر جدیدی از پشت صحنه ساخت فیلم Mission: Impossible 7 منتشر شد

28 March 2021 - 14:11
فیلم Mission: Impossible 7

سایمون پگ تصویر جدیدی را از پشت صحنه ساخت فیلم «مأموریت: غیرممکن ۷» به اشتراک گذاشت.

به نظر می‌رسد که مراحل فیلم‌برداری فیلم Mission: Impossible 7 با موفقیت در حال طی شدن است چرا که یکی از ستارگان این فیلم یعنی سایمون پگ (Simon Pegg) به تازگی تصویری را از پشت صحنه ساخت آن به همراه دو ستاره دیگر این فیلم منتشر کرده است. این بازیگر در تاریخ ۱۶ مارس (۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۹) تصویری را از پشت صحنه ساخت این فیلم در کنار ستاره دیگر آن با نام ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

ربکا فرگوسن قرار است بار دیگر در این فیلم در نقش کاراکتری با نام ایلزا فوست ظاهر شود. فیلم Mission: Impossible 7 سومین فیلمی از این فرنچایز می‌باشد که ربکا فرگوسن تا به حال در آن نقش‌آفرینی کرده است. سایمون پگ نیز قرار است دوباره در نقش کاراکتر بنجی دان در قسمت هفتم این فرنچایز حاضر شود. این فیلم، پنجمین حضور بنجی دان در این فرنچایز می‌باشد.

وظیفه کارگردانی این قسمت را نیز دوباره کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie) بر عهده گرفته است. این فیلم سومین قسمت از این فرنچایز می‌باشد که این کارگردان تا به حال وظیفه کارگردانی آن‌ را بر عهده داشته است. پیش از این نیز، او وظیفه کارگردانی دو قسمت قبلی این فرنچایز با نام‌های Mission: Impossible – Fallout و Mission: Impossible – Rogue Nation را بر عهده داشته است.

تصویر جدید به اشتراک گذاشته شده توسط بنجی دان را این کارگردان گرفته و در آن می‌توان این بازیگر را به همراه ربکا فرگوسن در حالی که سرگرم فیلم‌برداری این فیلم هستند مشاهده کرد. در پس‌زمینه این تصویر نیز می‌توان یکی دیگر از بازیگران این فیلم با نام وینگ ریمز (Ving Rhames) را مشاهده کرد.

وینگ ریمز قرار است بار دیگر در نقش کاراکتر لوتر استیکل در هفتمین قسمت این فرنچایز حاضر شود. به نظر می‌رسد که او در این تصویر مشغول گوش دادن به صحبت‌های خدمه ساخت این فیلم می‌باشد. وینگ ریمز تا به حال در تمام فیلم‌های این سری، از همان اولین فیلم این فرنچایز با نام Mission: Impossible در سال ۱۹۹۶ گرفت تا هفتمین قسمت آن که اکنون در مرحله تولید قرار دارد ظاهر شده است.

اخیراً بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به راب دلینی (Rob Delaney)، مارک گیتیس (Mark Gatiss)، ایندیرا وارما (Indira Varma)، چارلز پارنل (Charles Parnell) و کری الویس (Cary Elwes) اشاره کرد. راب دلینی در کارنامه‌اش بازی در سیت‌کامی با عنوان Catastrophe، مارک گیتیس بازی در سریال بسیار محبوب شبکه BBC One با نام Sherlock، ایندیرا وارما بازی در سریال Game of Thrones شبکه HBO، چارلز پارنل بازی در سریال درام و اکشن شبکه TNT با عنوان The Last Ship و در نهایت کری الویس نیز بازی در قسمت اول سری فیلم‌های ترسناک Saw را بر عهده داشته‌اند.

وظیفه نقش‌آفرینی شخصیت منفی قسمت هفتم این فرنچایز را نیز اسای مورالس (Esai Morales) بر عهده داشته است. در ابتدا قرار بوده که بازیگر دیگری با نام نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) در این نقش حاضر شود ولی در ماه می سال گذشته (اردیبهشت ماه ۱۳۹۹) بود که اسای مورالس جایگزین این بازیگر شد. هایلی اتول (Hayley Atwell) نیز با بازی در قسمت هفتم این فیلم، قرار است یکی دیگر از چهر‌های جدید این فرنچایز باشد. این بازیگر در کارنامه‌اش، بازی در نقش مأمور کارتر در دنیای سینمایی مارول را بر عهده داشته است.

با توجه به مشکلات متعددی که تا به حال در روند ساخت فیلم Mission: Impossible 7 به وجود آمده، بسیار خوب است که اکنون روند تولید آن با موفقیت در حال پیش‌روی می‌باشد. روند فیلم‌برداری این فیلم از ماه اکتبر سال گذشته (مهر ماه ۱۳۹۹) از سر گرفته شده و به نظر می‌رسد که همه‌چیز با موفقیت طبق برنامه‌‌‌ها در حال پیش رفتن است.

پیش از این نیز قرار بوده که روند تولید فیلم‌های Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 به صورت پشت سر هم انجام شود ولی به علت همه‌‌گیری ویروس کرونا و شرایط سخت به وجود آمدن در تولید فیلم‌ها و سریال‌ها و از همه مهم‌تر وظیفه تبلیغاتی ستاره اصلی این فیلم یعنی تام کروز (Tom Cruise) در قبال فیلم جدیدش یعنی فیلم Top Gun: Maverick، امکان ساخت این دو قسمت را به صورت پشت سر هم از بین برده است. فیلم Top Gun: Maverick تام کروز و کمپانی Paramount Pictures قرار است در تاریخ ۲ ژوئیه (۱۱ تیر ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

قسمت هفتم سری فیلم‌های Mission: Impossible نیز برای پخش در تاریخ ۲۱ نوامبر سال جاری (۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

تصویر جدید منتشر شده توسط سایمون پگ از پشت صحنه ساخت این فیلم را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.