سختی های ساخت ماموریت غیرممکن ۷ در دوران کرونا از زبان تام کروز

10 May 2021 - 02:58

تام کروز در مصاحبه خود با مجله امپایر، از نحوه ساخت قسمت جدید ماموریت غیرممکن می‌گوید. این مجله، همچنین عکسی جدید از کروز در این فیلم منتشر کرده است.

تام کروز (Tom Cruise) در زندگی واقعی خود نیز عاشق انجام ماموریت‌های غیرممکن است. وقتی ویروس کرونا گریبان اکثر کشورهای دنیا را گرفت، ادامه ساخت فیلمی با عظمت ماموریت غیرممکن (Mission: Impossible)، اتفاقی غیرممکن به نظر می‌رسید.

با این حال، تام کروز که عاشق انجام چالش‌های سخت است، پس از همه‌گیری ویروس کرونا، دست از تلاش برای از سر گیری ساخت قسمت هفتم مجموعه ماموریت غیرممکن برنداشت.

کروز درباره دلیل عزم خود برای ساخت این فیلم گفت:

تاکنون تهیه‌کننده ۳۰-۴۰ فیلم مختلف بوده‌ام و مسئولیت اشتغال هزاران و یا حتی چند هزار نفر برعهده من است. پس وقتی دوستان و همکاران من در این صنعت با من تماس گرفتند و گفتند که از نظر مالی به مشکل خورده‌اند، با عوامل استودیو سازنده تماس گرفتم.

به استودیوهای سازنده گفتم که باید ساخت این فیلم را از سر بگیریم. ابتدا راهی پیدا خواهیم کرد تا این کار را بدون خطر انجام دهیم و سپس همه عوامل را مجددا جمع خواهیم کرد و فیلم‌برداری این فیلم را از سر خواهیم گرفت.

تام کروز در ادامه می‌گوید که انجام این کار، راحت نبوده است:

هفت روزه هفته در حال کار بودیم و در تمام طول این مدت، همه عوامل درگیر شرایط روحی خاصی بودند و مدام باید به آنها کمک می‌کردیم تا این شرایط را پشت سر بگذارند.

فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می‌کردیم و همه از ماسک استفاده کرده بودیم. برای هر ۲ بازیگر از یک گریمور استفاده کردیم و عوامل سازنده در تمام طول زمان فیلم‌برداری، فقط در زمانی که نیاز بود، از هتل محل استقرار خود خارج می‌شدند و بلافاصله پس از پایان کار، به هتل خود برمی‌گشتند.

عکسی جدید از تام کروز در فیلم ماموریت غیرممکن ۷٫ در این مجموعه فیلم، کروز نشان داده است که علاقه زیادی به حضور بر روی قطارها دارد…!

با این حال باید به این موضوع توجه کرد که ماموریت غیرممکن ۷، نه در یک کشور که در چندین کشور چون انگلیس، ایتالیا، امارات و نروژ فیلم‌برداری شده است و هر کشور، قوانین قرنطینه خاص خود را دارد.

در کنار استودیوهای سازنده و با توجه به قوانین هر کشور، پروتکل‌های بهداشتی مختلف را می‌ساختیم و به آنها (مسئولین کشورها) نحوه کارمان را توضیح می‌دادیم تا خیالشان راحت باشد.

بسیاری از مواقع آنقدر به مشکل می‌خوردیم که یک نفر می‌گفت ‘امکانش وجود ندارد’. اما من مدام می‌گفتم که به هر شکلی که شده، باید این کار را انجام دهیم.

به هر حال و با وجود تمام موانع پیش رو، در نهایت ساخت این فیلم از سرگرفته شد چرا که تام کروز جواب نه را قبول نمی‌کند و از پس هر ماموریت غیرممکنی برمی‌آید.

لازم به ذکر است که قسمت هفتم این مجموعه محبوب، در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

منبع: مجله امپایر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.