ویدیو: فصل دوم سریال Stranger Things توسط Netflix تایید شد

اخبار سریال ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۰ ق.ظ

همه این موضوع را به اتفاق آرا قبول دارند که اگر شبکه نتفلیکس فصل دوم سریال Stranger Things «چیزهای عجیب» را نسازد، مرتکب اشتباه بسیار بزرگی شده‌است. اکنون با گذشت بیش از ۴۵ روز از پخش فصل اول آن، نه تنها دنباله دوم Stranger Things توسط نتفلیکس برای سال ۲۰۱۷ تایید شد، بلکه تیزری از آن نیز منتشر شده‌است. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

نتفلیکس بالاخره چیزی را تایید کرد که همه ما می‌دانستیم باید اتفاق بیوفتد و آن ساخت دنباله‌ای با نام Stranger Things 2 برای پخش در سال ۲۰۱۷ است. سازندگان سریال مت و راس دافر (Matt and Ross Duffer) در این فصل نیز با تهیه‌کنندگان اجرایی، شان لوی (Shawn Levy) و دن کوهن (Dan Cohen) همکاری خواهند داشت و قرار است دنباله‌ای ۹ قسمتی را برای فصل ۸ قسمتی قبلی، بسازند. تیزر بالا ما را به سال ۱۹۸۴ می‌برد و دارای نوشته‌های مرموزی است.

هنوز مشخص نشده‌است که فصل دوم چه اتفاقاتی را شامل خواهد شد ولی حداقل باید انتظار یک پرش زمانی را داشته‌باشیم تا سن بازیگران جوان سریال منطقی به نظر بیاید، همچنین شخصیت‌های جدیدی را در سریال ملاقات خواهیم کرد و سفری عمیق‌تر به دنیای Upside Down (بعد فضایی موازی با دنیای سریال) خواهیم داشت که در آنجا به احتمال قوی با مفاهیمی جدید مانند تخم‌مرغ رازآلود معروف یا طراحی‌های استفاده نشده برای بُعد کابوس‌ها، آشنا خواهیم شد.

منبع: Screencrush

 

Save

Save

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید