حضور افتخاری کوین فایگی و برادران روسو در انیمیشن The Simpsons

24 October 2019 - 23:30

برادران روسو کارگردانان Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: پایان بازی» و کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر ارشد نوآوری مارول در فصل جدید سریال The Simpsons «سیمپسون‌ها» به عنوان بازیگر مهمان حضور خواهند داشت. این سه نفر در اپیزود Bart and the Bad Guy «بارت و آدم بد» با تم Avengers حضور پیدا می‌کنند که ۲۳ فوریه پخش خواهد شد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در این اپیزود، بارت تصادفا دنباله منتشرنشده یک فیلم ابرقهرمانی از فرنچایزی محبوب (مشابه دنیای سینمایی مارول) را می‌بیند. سازندگان او را با بچه بیماری اشتباه گرفته‌اند که آرزو داشته فیلم را قبل از هر کس دیگری ببیند. بارت از این فرصت استفاده می‎کند تا با استفاده از اسپویل‌ها به هر چیزی که می‌خواهد برسد.

وقتی دو تهیه‌کننده اجرایی فیلم (با صدای برادران روسو) متوجه این موضوع می‌شوند، از تمام توان خود برای جلوگیری از باج‌گیری بارت و پخش شدن این اسپویل‌ها استفاده می‌کنند. فایگی صداپیشه شرور بیگانه این فیلم به نام چینوس است که ۳۷ چانه دارد. چینوس نسخه مشابه تانوس در دنیای مارول است.

سریال The Simpsons ساخته مت گرونینگ به مدت ۳۰ سال در حال پخش بوده و به بخشی از فرهنگ عامه آمریکا تبدیل شده است. دن کاستلانتا (Dan Castellaneta) در نقش هومر سیمپسون، جولی کاونر (Julie Kavner) در نقش همسرش مارج، نانسی کارترایت (Nancy Cartwright) در نقش بارت و یردلی اسمیت (Yeardley Smith) در نقش لیزا صداپیشگان اصلی این سریال محبوب هستند.

منبع: Comingsoon

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.