پوسترهای جدید Star Wars: Rise of Skywalker تقابل ری و کایلو را نشان می‌دهند

۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

دو پوستر جدید و بسیار زیبا از فیلم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر (Star Wars: Rise of Skywalker) منتشر شده و این پوسترها نوید بخش تقابل بین ری با بازی دیزی ریدلی (Daisy Ridley) و کایلو با بازی آدام درایور (Adam Driver) هستند. با توجه به اینکه این فیلم آخرین اثر مربوط به دوره‌ی اسکای واکر است، ظهور اسکای واکر چهره‌های آشنای زیادی از این سری و همچنین چهره های جدیدی را به نمایش می‌گذارد. همه‌ی این بازیگران در این دو پوستر دور هم جمع شده‌اند. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

در هر دو پوستر می‌توان ری و کایلو را در مرکز مشاهده کرد. در پوستر اول کایلو رن در مقابل سر ری همراه با کلاه تاریخی‌اش، که در تریلرهای قبلی دیدیم با آهنگری به حالت اولیه خود بازگشت، قرار دارد. ری همراه با شمشیر نورانی خود در کنار دیگر جنگجویان جبهه مقاومت مانند پو با بازی اسکارآیزاک (Oscar Isaac)، فین با بازی جان بویگا (John Boyega) و جنگجوی تازه وارد یانا با بازی نائومی اکی (Naomie Ackie) در این تصویر مشاهده می‌شود. در پوستری دیگر رسیدن ایده جنگ میان جبهه تاریک و روشن نیروها به نسل‌های بعدی نشان داده شده است، جایی که ری زیر سرهای کایلو رن و لیا با بازی کری فیشر (Carry Fisher) و لوک با بازی مارک همیل (Mark Hamill) قرار دارد. هر دو پوستر موفق شده‌اند حس این فیلم را به درستی به مخاطب منتقل کنند.

فیلم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در تاریخ ۲۰ دسامبر روی پرده‌ی سینما به نمایش در می‌آید.

منبع: Collider

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette