جوبی هارولد به گروه نویسندگان سریال Obi-Wan Kenobi پیوست

با پیوستن جوبی هارولد (Joby Harold) به گروه نویسندگان سریال Obi-Wan Kenobi «اوبی وان کنوبی»، این اثر به سریالی قویتر از گذشته برای شبکه +Disney تبدیل شد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

این خبر پس از انتشار تغییرات گسترده در این سریال به گوش می‌رسد. سریال اوبی وان کنوبی در رابطه با قهرمانی دوست داشتنی در سری جنگ ستارگان (Star Wars) است که در فیلم‌های سه گانه اول و دوم این فرنچایز دیده شده است. هارولد جای حسین امینی در تیم نویسندگان را گرفته که در ماه ژانویه از این سریال جدا شده است. خبر ساخت این اثر اولین بار در ماه اوت سال گذشته منتشر شد.

دبورا چو (Deborah Chow) کارگردان سریال و ایوان مک گرگور (Ewan McGregor) برای بازی در نقش این قهرمان به سریال باز می‌گردند. این اولین نویسندگی هارولد در تلویزیون به شمار می‌آید. وی تهیه‌کننده اجرایی فیلم جان ویک: قسمت سوم (John Wick: Chapter 3) بوده و نویسندگی پادشاه آرتور: افسانه شمشیر (King Arthur: Legend of the Sword) را نیز برعهده داشته است. وی همچنین قرار است در تازه ترین فیلم تبدیل شوندگان (Transformers) کمپانی Paramount به عنوان نویسنده حضور داشته باشد. هارولد نویسندگی فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead) به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder) را برعهده دارد. هارولد تهیه‌کننده اجرایی فیلم‌های زیر زمین (Underground) و چرخاندن (Spinning Out) بوده است. در گزارش‌های اخیر سایت خبری Deadline خبر از قراردادهای جدید Amblin Partners با هارولد و تروی تانل (Tory Tunnell) آمده است.

منبع: Deadline

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید