نتفلیکس فیلم Atomic Blonde 2 را خواهد ساخت

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

شارلیز ترون (Charlize Theron) به لطف بازی در فیلم اکشن جاسوسی Atomic Blonde «بلوند اتمی» محصول ۲۰۱۷ براساس سری رمان گرافیکی The Coldest City به ستاره بزرگی در ژانر اکشن تبدیل شد. طرفداران از آن زمان تاکنون منتظر حضور مجدد ترون در نقش این جاسوس جذاب بوده‌اند و حالا به نظر می‌آید این بازیگر برنده اسکار شانس دوباره‌ای برای حضور در این نقش دارد، چون نتفلیکس فیلم Atomic Blonde 2 با بازی ترون را در دست ساخت قرار داده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

سازندگان هنوز به دنبال نویسندگانی برای فیلم هستند، اما احتمالا دوباره شاهد بازگشت دیوید لیچ (David Leitch) به عنوان کارگردان باشیم. لیچ همسر کلی مک‌کورمک (Kelly McCormack) است که تهیه‌کنندگی فیلم دوم را برعهده دارد و قبلا هم به احتمال بازگشتش برای ساخت دنباله اشاره کرده بود. لیچ تابستان سال گذشته در این باره گفته بود:

به نظرم هنوز احتمال ساخت دنباله وجود داره. یک سرویس استریم قصد داره این کار رو انجام بده، اما هنوز جزئیات رو نمیدونم. همسرم کلی تهیه‌کنندگی این دنباله رو برعهده داره. اینطوری بود که متوجه شدم احتمال ساخت دنباله وجود داره.

فیلم Atomic Blonde با بودجه ۳۰ میلیونی به فروش کلی ۱۰۰ میلیون دلاری دست یافت. بنابراین با توجه به سود کمی که نصیب استودیو کرد ساخت دنباله آن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. اما نتفلیکس می‌تواند هزینه تبلیغات Atomic Blonde 2 را تا حد زیادی کاهش دهد تا سود خوبی به جیب بزند. همچنین حضور ستاره بزرگی مثل شارلیز ترون در این فیلم اهمیت خیلی زیادی برای نتفلیکس، مخصوصا در دوران پساکرونا خواهد داشت.

منبع: Comicbook

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.