قسمت پایانی فصل هفتم The Blacklist ترکیبی از انیمیشن و لایو اکشن است

6 May 2020 - 14:30

در قسمت پایانی فصل هفتم سریال The Blacklist «لیست سیاه» با بازی جیمز اسپیدر (James Spader) و مگان بون (Megan Boone)، شاهد یک نوآوری خواهیم بود. به دلیل تعطیلی استودیوها پس از وقوع بحران کرونا، قسمت پایانی این فصل ترکیبی از انیمیشن و لایو اکشن خواهد بود. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در قسمت نوزدهم و پایانی فصل هفتم با عنوان «برادران کازانجیان»، شاهد ترکیبی از صحنه‌های لایو اکشن که قبل از تعطیلی فیلمبرداری شده و سکانس‌های انیمیشنی هستیم که بازیگران صدای قرار گرفته روی آن را در خانه خود ضبط کرده‌اند. ساخت انیمیشن‌های این قسمت برعهده استودیوی Proof بوده که روی آثار بزرگی مثل Guardians of the Galaxy «نگهبانان کهکشان»، Fate of the Furious «سرنوشت خشمگین» و Fantastic Beasts and Where to Find Them «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنان» کار کرده است. اگر کنجکاو هستید بدانید سریال The Blacklist با فرم انیمیشنی به چه شکلی است، NBC دو تصویر جدید از قسمت پایانی فصل هفتم منتشر کرده‌ که در پایان خبر مشاهده می‌کنید.

استفاده از انیمیشن برای به پایان رساندن فصل هفتم روش جالبی برای دور زدن تعطیلی استودیوها است، در حالی که فصل را هم به شکلی راضی‌کننده برای مخاطبان به پایان می‌رساند. طرفداران همچنین در روز جمعه ۸ مه (۱۹ اردیبهشت)، شاهد اپیزود ۱۵۰ از این سریال خواهند بود و برای فصل هشتم آن آماده خواهند شد.

اپیزود پایانی فصل هفتم سریال The Blacklist در روز جمعه ۱۵ مه (۲۶ اردیبهشت) پخش خواهد شد.

 

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.