کامیک‌کان نیویورک:‌ اولین تصاویر سریال Devs ساخته الکس گارلند منتشر شدند

6 October 2019 - 11:30

مینی‌سریال Devs محصول شبکه FX اولین تجربه الکس گارلند (Alex Garland) در تلویزیون است و دیروز این نویسنده و کارگردان فیلم Ex Machina «فراماشین» طی پنل این شبکه در مراسم کامیک‌کان نیویورک سریال علمی تخیلی جدیدش را به مخاطبان معرفی کرد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در این تصاویر جدید نگاهی به شخصیت‌های اصلی یعنی لیلی با بازی سونویا میزونو (Sonoya Mizuno) و فورست با بازی نیک آفرمن (Nick Offerman) داریم. فورست مدیر مرموز شرکت آمایا است که ساختمان سامانه رویدادهای گسسته او در مرکز تاری از توطئه قرار گرفته است.

در سریال Devs، یک مهندس کامپیوتر جوان به نام لیلی چان (با بازی میزونو)، در بخش توسعه ی شرکتی فوق پیشرفته و مرموز در سیلیکون‌ولی کار می‌کند. پس از خودکشی دوست پسرش، لیلی این قضیه را باور نمی‌کند و شروع به تحقیق در این باره می‌کند. او خیلی زود متوجه می‌شود همه سرنخ‌ها به فورست و شرکتش ختم می‌شوند. لیلی در تلاش برای افشای حقیقت، توطئه‌ای مبتنی بر تکنولوژی برملا می‌کند که می‌تواند دنیا را تغییر دهد.

الکس گارلند سازنده، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی سریال Devs است. از آثار مهم او می‌توان به فیلم‌های Ex Machina و Annihilation «نابودی» اشاره کرد.

مینی‌سریال Devs بهار ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.