تریلر فصل سوم سریال Legacies منتشر شد

15 December 2020 - 20:30
سریال Legacies

شبکه The CW یک تریلر از فصل سوم مورد سریال انتظار Legacies«میراث» که اسپین آفی از سریال The Vampire Diaries«خاطرات خون آشام» می‌باشد، منتشر کرد؛ در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

این سریال در روز پنج شنبه ۲۱ ژانویه به برای فصل سوم به این شبکه بازخواهد گشت و ظاهرا شاهد سروکله زدن همه در مدرسه سالواتور با دو موضوع بزرگ از فصل دو خواهیم بود : هوپ که در حالتی مانند خواب است در حالی که لاندن توسط پیکان طلایی زخمی شده، تنها چیزی که توانایی کشتن او را دارد.

فصل دوم این سریال بعلت همه‌گیری ویروس کرونا زودتر از انتظار پایان یافت، مانند سریال‌های دیگر شبکه The CW و شبکه‌های دیگر و مجبور به تعطیل کردن تولیدات قبل از تکمیل شدن فصل دوم شدند. این پایان غیر منتظره نقطه شروع فصل جدید خواهد بود، که در آن شاهد سعی و تلاش همه برای کمک به لاندن و هوپ خواهیم بود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره این فصل در دست نیست اما می‌توان از یک چیز مطمئن بود، و آن این است که جوزف مورگان ستاره سریال‌های The Vampire Diaries و Originals برخلاف بازیگران دیگر این سریال مانند زک روئریگ، استیون آر. مک‌کوئین و رایلی ولکل در این سریال نقش نخواهد داشت. مورگان امسال در مصاحبه‌ای با TV Guide گفت که دیگر هرگز نقش کلاوس مایکلسون، پدر هوپ را بازی نخواهد کرد.

مورگان گفت :

نه هرگز، هرگز، هرگز چنین چیزی را نخواهید دید. می‌توانید هرچقدر می‌خواهید امیدوار باشید. می‌دانید چرا؟ من یک جعبه کامل از سریال The Originals در خانه دارم و این زیباست چون ۵ دی وی دی است که یک داستان کامل از ابتدا تا انتهای کلاوس مایکلسون را روایت می‌کند. البته با شروع در فصل دوم سریال The Vampire Diaries. پس من حس میکنم که بازگشت بعنوان یک روح یا یک بازگشت به گذشته یا چنین چیزی، برای من، این سفر، این داستان به پایان رسیده است. داستان کامل این است و بنظر من انجام چنین کاری درست نخواهد بود.

مورگان تایید کرد که جولی پلک خالق این سریال نیز همین حس را نسبت به بازگشت این کاراکتر داشته است، که بازگشت این کاراکتر به هر نحوی “عجیب” خواهد بود.

مورگان اضافه کرد :

اینطور است که من برمی‌گردم که چیز جدیدی از این کاراکتر ببینم اما هنگام تمام شدن طرفداران می‌گویند:’اه، همین؟’ و من نمیخوام چنین چیزی میراث کلاوس باشد ‘اه’ من نمی‌دانم چه صحنه‌ای می‌تواند برای این شخصیت بعد از ماجراجویی‌ای که داشته به اندازه کافی حماسی و هیجان انگیز باشد.

تریلر را در کانال یوتیوب مشاهده کنید.

منبع : ComicBook

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.