شبکه NBC در حال توسعه سریال زنانه Zorro است

17 December 2020 - 13:30

شبکه NBC در حال توسعه سریالی با نام Zorro می‌باشد. داستان این سریال برداشت امروزی از شورشی کلاسیک نقاب‌دار با نام زورو است با این تفاوت که جنسیت این کاراکتر در این سریال از مرد به زن تغییر پیدا خواهد کرد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این پروژه از گروه تولید رده بالایی بهره خواهد گرفت که این گروه شامل فیلم‌ساز رابرت رودریگز (Robert Rodriguez)، کارگردان و نویسنده ربکا رودریگز (Rebecca Rodriguez)، سوفیا ورگارا (Sofia Vergara) و کمپانی‌اش با نام LatinWe به همراه بن سیورمن (Ben Siverman) و هاوارد تی. اونز (Howard T. Owens) از کمپانی Propagate است. استودیوهای CBS، به همراه کمپانی Propagate با همکاری بخش تلویزیونی کمپانی Universal این سریال را تولید خواهند کرد.

فیلم‌نامه این سریال را ربکا رودریگز و رابرت رودریگز با همکاری یکدیگر نوشته‌اند و وظیفه کارگردانی این پروژه نیز بر عهده ربکا رودریگز خواهد بود. سریال زورو بر روی کاراکتر و هنرمندی زیرزمینی به نام سولا دومینگز که برای اجرای عدالت اجتماعی می‌جنگد تمرکز دارد که نسخه امروزی از کاراکتر کلاسیک زورو می‌باشد. زندگی او پس از برملا کردن چندین سازمان جنایی مورد تهدید قرار می‌گیرد.

تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال شامل رابرت رودریگز، ربکا رودریگز، هاوارد تی. اونز، ردنی فرل (Rodney Ferrell)، گرگ لیپستون (Greg Lipstone) و جی وایسلر (Jay Weisleder) از کمپانی Propagate، صوفیا ورگارا و لوئیز بالاگوئر (Luis Balaguer) از کمپانی LatinWe، جف کلارک (Geoff Clark)، اریک برومبرگ (Eric Bromberg) و جان گرتز (John Gertz) می‌باشند.

توسعه سریال تلویزیونی زورو با قهرمانی زن اولین پروژه کمپانی Propagate است که آن‌ها طی قراردادی با استودیوهای CBS امضا کرده‌اند و وظیفه تولید آن را برعهده خواهند داشت.

پیش از این نیز بن سیورمن و سوفیا ورگارا دائم با همکاری یکدیگر در پروژه‌های مختلفی کار کرده‌اند. آن‌ها با همکاری یکدیگر چندین پروژه را در دهه پیش زمانی که سیورمن در کمپانی Electus بوده و همچنین پس از اینکه او به کمپانی Propagate رفته است از جمله سریال درام شبکه ABC با نام Killer Women را تولید کرده‌اند.

سوفیا ورگارا برای نقش‌آفرینی‌ در سیت‌کام Modern Family شبکه ABC در یکی از نقش‌های اصلی نامزد دریافت جایزه‌هایی از جمله گلدن گلوب، امی و جایزه SAG شده است. کارهای سینمایی او نیز شامل فیلم کمدی Hot Pursuit کمپانی برادران وارنر می‌باشد که علاوه بر نقش‌آفرینی در این فیلم یکی از تولیدکنندگان آن نیز بوده است. علاوه بر این او تهیه‌کننده اجرایی نسخه اسپانیایی این فیلم با نام Desperate Housewives نیز می‌باشد.

کمپانی Propagate در کارنامه خود وظیفه تولید سریالی به نام Charmed را برای شبکه CW برعهده داشته است.

رابرت رودریگز در ابتدا قرار بود که کارگردان فیلم The Mask of Zorro کمپانی سونی با نقش‌آفرینی آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) در نقش زورو که در سال ۱۹۹۸ پخش شده است باشد ولی از این پروژه خارج شد. در بخش تلویزیون نیز وظیفه توسعه و تهیه‌کنندگی اجرایی سریال تلویزیونی با نام From Dusk Till Dawn را بر عهده داشته است که این سریال اقتباسی از فیلمی به همین نام است که او وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته است. علاوه بر این رابرت رودریگز تهیه‌کننده اجرایی سریال انیمیشنی نتفلیکس با نام Spy Kids نیز بوده است. جدیدترین کاری که انجام داده است کارگردانی یکی از قسمت‌های سریال پرطرفدار شبکه دیزنی پلاس با نام The Mandalorian می‌باشد.

جدیدترین پروژه‌هایی که ربکا رودریگز وظیفه کارگردانی آن‌ها را بر عهده داشته شامل سریال Snowpiercer شبکه TNT و سریال The Chi شبکه Showtime می‌باشد.

منبع: ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.