شبکه CW ده سریال خودش از جمله Supernatural و Legacies را تمدید کرد!

  • توسط صادق امیری
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۷
  • ۰

شبکه CW ده سریال خودش را برای فصل‌های بعدی تمدید کرد. مارک پدوویتز (Mark Pedowitz) رئیس شبکه CW طی بیانیه‌ای این خبر را اعلام کرد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

این تمدیدها شامل Arrow «ارو» برای فصل هشتم، Black Lightning «صاعقه سیاه» برای فصل سوم، Charmed «افسون شده» برای فصل دوم، Legends of Tomorrow «افسانه‌های فردا» برای فصل پنجم، Dynasty «خاندان» برای فصل سوم، Legacies «میراث‌ها» برای فصل دوم، The Flash «فلش» برای فصل ششم، Riverdale «ریوردیل» برای فصل چهارم، Supergirl «سوپرگرل» برای فصل پنجم و Supernatural «سوپرنچرال» برای فصل پانزدهم هستند. سریال جدید All American «تمام آمریکایی» هنوز برای فصل بعد تمدید نشده است.

پدوویتز در این باره گفته است:

در فصل جدید پخش سریال‌هایمان، زمان پخش را به شش شب گسترش داده‌ایم که باعث موفقیت بزرگی برای شبکه شده است. علاوه بر گسترش برنامه‌ی خودمان به طول هفته، همچنین به اضافه کردن برنامه‌های جدید ادامه خواهیم داد. این تمدیدهای زودهنگام برای سریال‌های موفق CW به ما اجازه می‌دهد تقویم کاری ۲۰۱۹-۲۰۲۰ خود را برنامه‌ریزی کنیم و این تازه اول راه است. این سریال‌ها پایه‌ی محکمی برای استراتژی محتوایی ماست، و امیدواریم طی سال‌های آینده شاهد بازگشت سریال‌های قدیمی و همچنین آغاز سریال‌های جدیدی برای شبکه باشیم.

منبع: Comingsoon

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس